Ogłoszenia Duszpasterskie 06.02.2022r.

V NIEDZIELA  ZWYKŁA

6.02.2022 r.

 1. Od 2 lutego, Święta Matki Bożej Gromnicznej, trwa w naszej parafii peregrynacja obrazu
 2. B. Częstochowskiej w rodzinach. Każda rodzina może ten obraz zabrać po wieczornej Mszy św. o godz. 18:00 na najbliższe 24 godziny. Oddajemy obraz następnego dnia w zakrystii przed Mszą św. o godz. 18:00. Zapisy w zakrystii
 3. W kościele Ojców Franciszkanów od 2 lutego trwa Jerycho Różańcowe. Nasza parafia jest zaproszona do prowadzenia różańca w najbliższy wtorek od godz. 10:00 do 11:00.
 4. Duszpasterstwo Kobiet zaprasza w czwartek o godz. 19:00. Temat spotkania: Dr Wanda Błeńska. Spotkanie poprowadzą studenci z Akademickiego Koła Misyjnego.
 1. Duszpasterstwo mężczyzn zaprasza na różaniec w każdy piątek o godz. 20:30 w kaplicy M.B. Częstochowskiej.
 2. W piątek, 11 lutego przypada wspomnienie M.B. z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych i starszych parafian o 18:00 w łączności z udzieleniem sakramentu chorych. Serdecznie zapraszamy i prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła starszym parafianom.
 1. Biuro parafialne wyjątkowo w tym tygodniu nie będzie czynne w środę przedpołudniem.
 1. Kaplica Wieczystej Adoracji jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Zachęcamy rodziny do podjęcia jednej godziny dyżuru w tygodniu.
 2. W przyszła niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc w leczeniu 6 miesięcznej Matyldy dla której jedyną szansą na przeżycie jest operacja w USA. Zbiórkę organizujemy na prośbę rodziców, którzy zamieszkują na terenie naszej parafii. Oni tę zbiórkę poprowadzą.
 3. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła: Przewodnik  Katolicki, Gość Niedzielny,  Tota Tua, Osserv. Romano, Miłujcie się. Mały Gość Niedzielny i Mały Przewodnik Katolicki.
 4. Odeszła do wieczności nasza parafianka:
 • Śp. Marianna Bednarczyk, mieszkała przy ul. Andrychowskiej. Jej pogrzeb odbył się w piątek na  cmentarzu w Głuszynie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

                                                                         Ks. proboszcz Janusz Molewski